STROKE R2

Neustále rastúci výkon použitých dvojtaktných motorov a tiež vysokých otáčok viac ako 20000 U / min spôsobujú vysoké nároky na motorový olej. Používame Ipone 2R a odporúčame to najmä pre motory HRP-Tuning. Odporúčaný pomer 1 liter paliva k 30 ml Ipone 2R.

SELF OIL

JASO FC / API TC Polosyntetický olej pre dvojtaktné motocykle a mopedy s kvapalinovým alebo vzduchovým chladením. Vyhovuje všetkým požiadavkám výrobcov motocyklov, v mestskej a mimomestskej prevádzke. Charakteristickým znakom tohto oleja je znížená dymivosť a obmedzená tvorba usadenín. Aj vo variante s jahodovovou vôňou.

STROKE 4

FULL POWER KATANA

JASO MA2/API SM Špičkový esterový olej pre všetky štvortaktné cestné a terénne motocykle. 100% syntetický, ekologický, nakoľko dovoľuje dlhší interval výmeny, aj v extrémnych podmienkach. Trvalý olejový film, zabezpečujúci dlhú životnosť motora.

KATANA OFF ROAD

API SM JASO MA2 100% syntetické mazivo na báze esteru pre štvortaktné terénne motocykle vyvinuté pre rýchle a ľahké radenie (SPEED & EASY SHIFT).Zabezpečuje trvalý olejový film aj v extrémnych podmienkach športovej jazdy.

R4000 RS

R4000 RS je vysokokvalitné, polosyntetické mazivo na báze esterov pre štvorkolesové motocykle určené na bežné používanie.

Spoločnosť IPONE vybrala najlepšie syntetické základy a prísady, aby zaručila optimálnu ochranu vášho motora a výnimočnú odolnosť voči strihu.

10.3/10.4/10.5

10.3 je kvalitné polosyntetické mazivo pre 4-taktné motocykle, ktoré zaisťuje úplné mazanie a ochranu vášho motora.

ROAD TWIN

Road Twin je kvalitné syntetické mazivo pre štvordolesové motocykle, ktoré sú určené pre motory V s veľkým objemom valcov. Road Twin zabezpečuje úplné mazanie a ochranu vášho motora.

M4

M4 je kvalitné minerálne mazivo pre 4-taktné motocykle, ktoré zaisťuje úplné mazanie a ochranu vášho motora.