MONO SHOCK

Monoshock Fluid je polosyntetická, na báze esteru založená tekutina na tlmenie nárazov. Protifrikčnú a antiemulziu zaručuje dokonalú stabilitu závesu aj v tých najnáročnejších pretekoch.

BOX X-TREM

BOX X-TREM bol vyvinutý špeciálne pre prevodovky so suchými alebo mokrými spojkami. Spĺňa potreby prevodoviek, ktoré sú vystavené veľmi silným vibráciám a zachovávajú svoje vlastnosti aj pri veľmi vysokých teplotách.

BOX 2

BOX 2 je polosyntetické mazivo na báze esterov pre samostatné prevodovky s mokrou spojkou.

Spoločnosť IPONE vybrala najlepšie syntetické základy a prísady, aby zaručila optimálnu ochranu prevodovky a výnimočnú odolnosť voči strihu.

RADIATOR LIQUID

Tekutina chladiča je chladiaca kvapalina, ktorá zaručuje optimálne chladenie motora.

Jeho antikorózna technológia chráni celý chladiaci systém (hadice, vodné čerpadlo, hliníkový a horčíkový kryt, radiátor) a zabraňuje tvorbe usadenín.

Radiátorová kvapalina zaručuje ochranu proti zamrznutiu na -38 ° C / -36 ° F.

BRAKE DOT

Brzda DOT 4 a spojková kvapalina sa odporúča používať v hydraulických brzdových systémoch motocyklov a je mimoriadne vhodná pre vozidlá s ABS brzdovými systémami.

Bod varu v suchom stave 270 ° C, vlhký bod varu 160 ° C.

X-TREM BRAKE FLUID

BOX X-TREM bol vyvinutý špeciálne pre prevodovky so suchými alebo mokrými spojkami. Spĺňa potreby prevodoviek, ktoré sú vystavené veľmi silným vibráciám a zachovávajú svoje vlastnosti aj pri veľmi vysokých teplotách.

FORK FLUID

FORK FLUID je 100% syntetické mazivo určené najmä pre vidlice, ktoré sú vystavené veľkej námahe v súťažiach alebo v extrémnych podmienkach.

Výhody:

Jeho exkluzívna prísada proti trápeniu, vyvinutá spoločnosťou IPONE, a antiemulzná zmes zaručujú úplnú prevádzkovú stabilitu.

FORK

2-Synthetic Plus
FORK 5 je polosyntetické mazivo, ktoré je kompatibilné so všetkými typmi vidlíc pre cestné a terénne použitie, určené na pravidelné používanie.Spoločnosť IPONE si vybrala najlepšie syntetické základy a prísady, aby zaručila, že vidlica Fork 5 má nízky obsah trenia, čo zaručuje pohodlnú jazdu a zlepšuje tlmenie nárazov.

CLUTCH ONE

 

Clutch ONE je kvalitný minerálny olej určený pre ovládanie hydraulickej spojky kompatibilné s tesnením.

Jeho vzorec zaručuje lepší výkon, konzistenciu a jednoduché ovládanie spojky.

TRANS SCOOT

Transcoot je kvalitné minerálne mazivo, špeciálne vyvinuté pre skúšky kolies.

Jeho vzorec ponúka optimálne mazanie, znižuje hluk pri jazde a predlžuje životnosť prevodových stupňov.

TRANS 4

Trans 4 80W90 je kvalitné minerálne mazivo, vhodné pre prevodovky nápravy, hriadeľa alebo prevodovky. Jeho vzorec, zvýraznený extrémnymi tlakovými prísadami, zaručuje výnimočnú odolnosť voči vysokým zaťaženiam